GUANGZHOU UP-SEAL TEKNOLOJI CO., LTD

Ürünümüz: Hidrolik yağ keçeleri Tedarikçi, Mekanik Tamir Takımları
Değerimiz: Global yüksek kaliteli yağ keçesi markalarını inşa etmeye adadık
Yağ keçesi çözümü, Sıfır mesafe iletişimi.

Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Şirket haberleri
Ana sayfa

GUANGZHOU UP OIL-SEALS TRADING CO.,LTD Fabrika turu

Certifications
Çin GUANGZHOU UP OIL-SEALS TRADING CO.,LTD Sertifikalar
Çin GUANGZHOU UP OIL-SEALS TRADING CO.,LTD Sertifikalar
Customers Reviews
İyi Tedarikçi ve her zaman profesyonel önerilerde bulunmak, mallar kaliteli, gelecekte uzun bir coopertion olacak.

—— Carlo

Altın tedarikçisi, satın alma yapmak için bana çok zaman kazandırın! Ve her zaman profesyonel önerilerde bulunmak, işimde bana çok yardımcı olmak! Teşekkürler! Her şey en iyi sırada, kaliteli mallar, hızlı sevkiyat ve tavsiye ettiğim çok iyi hizmet. 5 yıldız hak ediyor! Ürünleriniz de iyi ve kaliteli görünüyor ve satın almak için compnay ile iletişime geçecek Daha fazla

—— SYED REHMAN

Eski müşteriler, işler hala her zamanki gibi, Ajans ürünleri% 100 orijinal, olağanüstü maliyet performansı. Hızlı sevkiyat ve çok iyi hizmet Ben 5 yıldız hak ediyor!

—— Mutakilwa Wilson afrika

Çok profesyonel bir şirket, teknisyenler birçok sorunu çözmemize yardımcı oldu, ürün uygun maliyetli, teşekkür ederim! -------------------------------------- BA EKİPMANLARI CO, LTD (LABAE)

—— Suppawit Chal

Ben sohbet şimdi
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
GUANGZHOU UP OIL-SEALS TRADING CO.,LTD GUANGZHOU UP OIL-SEALS TRADING CO.,LTD GUANGZHOU UP OIL-SEALS TRADING CO.,LTD GUANGZHOU UP OIL-SEALS TRADING CO.,LTD GUANGZHOU UP OIL-SEALS TRADING CO.,LTD GUANGZHOU UP OIL-SEALS TRADING CO.,LTD GUANGZHOU UP OIL-SEALS TRADING CO.,LTD GUANGZHOU UP OIL-SEALS TRADING CO.,LTD GUANGZHOU UP OIL-SEALS TRADING CO.,LTD GUANGZHOU UP OIL-SEALS TRADING CO.,LTD GUANGZHOU UP OIL-SEALS TRADING CO.,LTD GUANGZHOU UP OIL-SEALS TRADING CO.,LTD
Depo resimleri
Depo resimleri
Depo resimleri
Depo resimleri
Depo resimleri
Depo resimleri
Depo resimleri
Depo resimleri
Depo resimleri
Mağaza
Depo resimleri
Mağaza

Depo resimleri

Depo resimleri

DZ markası

Depo resimleri

DZ markası

Depo resimleri

Depo resimleri

Ugandalı misafirler depomuzu ziyaret ediyor

Depo resimleri

Depo resimleri

NOK markası

Depo resimleri

DZ markası

Depo resimleri

Kaplin

Mağaza

Mağaza

Depo resimleri

Mağaza

Stok köşe

 • Üretim hattı


  Freudenberg Grubu'nun sahibi Japonya NOK ve Almanya SIMRIT. NOK & SIMRIT Japonya ve Almanya'nın mührüdür, aynı zamanda dünyanın en büyük yağ keçeleri üreticisi NOK mühür parçalarıdır

  Çubuk conta tipleri: IDI, ISI, SPNO, IUH. Pison mühürü: SPGW, SPGO OSI, ODI. Evrensel conta: USH UPH V99H V96H, USI. Toz contası: DKI DWI DKB DKH DSI LBI LBH, Tampon contası: HBY HBTS SPNS, Aşınma halkası: RYT WR KZT. Yağ keçesi: SB / SC TB / TC TCV / TCN ve CFW, seri ürünler ve diğer ürünlerin O-RING kauçuk ürünleri vb.


  SAHNGHAI PTC GÖSTERISI

  Japon NOK uzmanları ve müşterileri Shanghai PTC fuarında çeşitli hidrolik çözümleri tartışıyorlar.
 • OEM / ODM
  Bakan Kimura Jungxiong (kıdemli teknik müşavir) ve Cao Yixiong (Mühendis) mühür mührü bilgi açıklamaları, mühür mührü üzerinde bize daha derin bir anlayışla sahip olalım, ayrıca zengin ve ürün bilgisinin anlamını tam anlamıyla ortaya çıkardı. İkisinin gelişi için çok teşekkür ederim. Ayrıca bizimle daha fazla değişim ve görüşmenizi de bekliyoruz.

 • Ar-Ge


  Küresel pazarı tanıtmak ve hizmet vermek için uzun yıllardır çok çalışıyoruz. Her ne kadar kauçuk ve plastik contalar küçük olsa da, işlevleri ulusal savunma, kimya endüstrisi, petrol, kömür, taşımacılık ve makine imalatı gibi ulusal ekonominin ana endüstrilerinde temel bileşenler ve aksesuarlar olmalarını sağlar. Ulusal ekonominin gelişmesinde önemli bir rol oynamaktadır.


İletişim bilgileri
GUANGZHOU UP OIL-SEALS TRADING CO.,LTD

İlgili kişi: Miss. FION LIU

Tel: +86 13924029131

Faks: 86-20-82110268-816

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)